LKSA2472MESY
MFR.Part #
LKSA2472MESY
JLCPCB Part #
C1603788
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.5A@120Hz 20mm 40mm 42V 4700uF ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS