LLS2E391MELY
MFR.Part #
LLS2E391MELY
JLCPCB Part #
C1601284
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.92A@120Hz 10mm 20mm 250V 3000hrs@85℃ 390uF 40mm ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS