35MXC3300MEFCSN22X25
MFR.Part #
35MXC3300MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1601313
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 3300uF 35V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS