EKMM451VSN560MP25S
MFR.Part #
EKMM451VSN560MP25S
JLCPCB Part #
C1603013
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 5.92Ω@120Hz 56uF 572mA@50kHz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS