ETXH401VSN271MR40S
MFR.Part #
ETXH401VSN271MR40S
JLCPCB Part #
C6245236
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 270uF 30mm 400V 40mm ±20% Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS