ALA8DC431DF500
MFR.Part #
ALA8DC431DF500
JLCPCB Part #
C1611362
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 2.15A@100Hz 35mm 430uF 484mΩ@100Hz 500V 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS