ALC70A562DF100
MFR.Part #
ALC70A562DF100
JLCPCB Part #
C1631863
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 15000hrs@85℃ 35mm 50.93mΩ@100Hz 50mm 5600uF 6.77A@100Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS