10VXG18000MEFC22X45
MFR.Part #
10VXG18000MEFC22X45
JLCPCB Part #
C1605897
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 10V 10mm 18000uF 2.4A@120Hz 22mm 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS