LGU2E181MELY
MFR.Part #
LGU2E181MELY
JLCPCB Part #
C1600811
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@50kHz 10mm 180uF 20mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS