63MXC10000MEFCSN35X50
MFR.Part #
63MXC10000MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1607778
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 50mm 63V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS