2SWZ330MR09
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
2SWZ330MR09
Description
-55℃~+105℃ 1.9mm 2000hrs@105℃ 2V 330uF 3A@100kHz 9mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS