2SWZ330MR05
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
2SWZ330MR05
Description
-55℃~+105℃ 1.9mm 2000hrs@105℃ 2V 3.5A@100kHz 330uF 4.5mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS