6.3ZLG100MEFCT56.3X7
MFR.Part #
6.3ZLG100MEFCT56.3X7
JLCPCB Part #
C1592053
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 2.5mm 240mA@120Hz 6.3V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS