25YXH1800MEFCGC16X20
MFR.Part #
25YXH1800MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1597241
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.518A@120Hz 10000hrs@105℃ 16mm 1800uF 20mm 25V 27mΩ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS