ELXZ500ELL391MK20S
MFR.Part #
ELXZ500ELL391MK20S
JLCPCB Part #
C1599249
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 20mm 390uF 50V 59mΩ 5mm 7000hrs@105℃ 740mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS