25ZLG820MEFCT810X23
MFR.Part #
25ZLG820MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C5114747
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 1.416A@120Hz 10mm 23mm 25V 4000hrs@105℃ 5mm 820uF ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS