6.3ZLG2200MEFCT810X23
MFR.Part #
6.3ZLG2200MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C1596101
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 1.652A@120Hz 10mm 2200uF 23mm 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS