25YXG820MEFCT810X23
MFR.Part #
25YXG820MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C5487287
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 23mm 25V 820uF ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS