475MXH68MEFCSN22X25
MFR.Part #
475MXH68MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1583120
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25mm 475V 670mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS