25USG18000MEFCSN25X40
MFR.Part #
25USG18000MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1582170
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 18000uF 25V 25mm 3000hrs@85℃ 4.68A@120Hz 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS