ALC70D121BD550
MFR.Part #
ALC70D121BD550
JLCPCB Part #
C6120092
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10mm 120uF 25mm 3.586Ω@100Hz 40mm 550V 920mA@100Hz ±20% Plugin,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS