25PZK560M10X9
MFR.Part #
25PZK560M10X9
JLCPCB Part #
C6993426
Package
Plugin,D10xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 20mΩ 25V 4000hrs@125℃ 420mA@100Hz 560uF 5mm 9mm ±20% Plugin,D10xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS