63PZS56M10X9
MFR.Part #
63PZS56M10X9
JLCPCB Part #
C3274551
Package
Plugin,D10xL9mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 2.1A@100kHz 3000hrs@135℃ 37mΩ 56uF 5mm 63V 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS