16ZLH4700MEFCCC16X25
MFR.Part #
16ZLH4700MEFCCC16X25
JLCPCB Part #
C1598227
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 16mm 25mm 3.63A@100kHz 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS