50ZLJ22M5X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50ZLJ22M5X11
JLCPCB Part #
C1591322
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 22uF 2mm 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS