LAK2G820MELZ30
MFR.Part #
LAK2G820MELZ30
JLCPCB Part #
C1601428
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 400V 575mA@10kHz 82uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS