B43508E2277M67
MFR.Part #
B43508E2277M67
JLCPCB Part #
C1667909
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
22mm 250V 270uF 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS