25MXC47000MEFC35X50
MFR.Part #
25MXC47000MEFC35X50
JLCPCB Part #
C3723474
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25V 3000hrs@105℃ 35mm 47000uF 50mm 6.3A@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors