25USC47000MEFC35X50
MFR.Part #
25USC47000MEFC35X50
JLCPCB Part #
C3724201
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25V 3000hrs@85℃ 35mm 47000uF 50mm 8.3A@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS