ALA8DD431DF500
MFR.Part #
ALA8DD431DF500
JLCPCB Part #
C1611360
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 2.4A@100Hz 35mm 430uF 484mΩ@100Hz 500V 50mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS