LNR1J333MSEN
MFR.Part #
LNR1J333MSEN
JLCPCB Part #
C3815584
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 22mm 33000uF 5000hrs@85℃ 51mm 63V 8.8A@120Hz 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS