25LSQ56000MEFC36X118
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25LSQ56000MEFC36X118
JLCPCB Part #
C1614157
Package
Bolt,D36xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 12.7mm 25V 3000hrs@85℃ 36mm 56000uF 9.072A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS