250VXR820MEFCSN35X35
MFR.Part #
250VXR820MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1608942
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 250V 2A@120Hz 35mm 35mm 7000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS