250VXR220MEFC22X30
MFR.Part #
250VXR220MEFC22X30
JLCPCB Part #
C1602165
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1A@120Hz 220uF 22mm 250V 30mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors