220MXG680MEFCSN22X45
MFR.Part #
220MXG680MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C3724885
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.29A@120Hz 220V 22mm 3000hrs@105℃ 45mm 680uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS