160YXF100MEFCGC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
160YXF100MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1598250
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 160V 16mm 25mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS