200VXH680MEFCSN22X40
MFR.Part #
200VXH680MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C3725309
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.22A@120Hz 200V 22mm 40mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS