16MXC22000MEFC22X45
MFR.Part #
16MXC22000MEFC22X45
JLCPCB Part #
C1604981
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16V 22000uF 22mm 3.36A@120Hz 3000hrs@105℃ 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS