50USC2700MEFCSN20X30
MFR.Part #
50USC2700MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C7186910
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.21A@120Hz 20mm 2700uF 3000hrs@85℃ 30mm 50V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS