6.3ZLH820MEFCT78X11.5
MFR.Part #
6.3ZLH820MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C1650758
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 3.5mm 567mA@120Hz 6.3V 8000hrs@105℃ 820uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS