10ZLH1800MEFCT810X20
MFR.Part #
10ZLH1800MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C5113083
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.176A@120Hz 10000hrs@105℃ 10V 10mm 1800uF 20mm 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS