50YXF100MEFCCE8X11.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50YXF100MEFCCE8X11.5
JLCPCB Part #
C2940705
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.5mm 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS