50RX50220MEFC12.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50RX50220MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1598045
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 12.5mm 160mA@120Hz 20mm 220uF 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS