50YXG470MEFCG412.5X20
MFR.Part #
50YXG470MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1596296
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 20mm 45mΩ 470uF 50V 5mm 6000hrs@105℃ 913mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS