250BXC47MEFCG412.5X20
MFR.Part #
250BXC47MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C702494
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 20mm 250V 47uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS