250BXC100MEFCGC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250BXC100MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1650607
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 12000hrs@105℃ 16mm 250V 25mm 688.5mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS