LKS1J472MESZ
MFR.Part #
LKS1J472MESZ
JLCPCB Part #
C3725158
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 3A@120Hz 45mm 4700uF 63V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS