75RX301400QDLC18X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
75RX301400QDLC18X50
JLCPCB Part #
C1608456
Package
Plugin,D18xL50mm
Description
-40℃~+130℃ 1400uF 18mm 2000hrs@130℃ 50mm 7.5mm 75V 插件,D18xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS