200VXH330MEFCSN22X25
MFR.Part #
200VXH330MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1584822
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.41A@120Hz 10mm 200V 22mm 25mm 330uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS