16WXA3300MEFCGC16X16
MFR.Part #
16WXA3300MEFCGC16X16
JLCPCB Part #
C5114476
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 16V 16mm 16mm 2000hrs@105℃ 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS